نقاله ,محصول ,استفاده ,اصلاح ,منتقل ,مدولار ,تسمه نقاله ,نقاله مدولار , تسمه نقاله ,اصلاح وتفکیک ,اسپیرال cmr2 , تسمه نقاله مدولار ,تسمه نقاله گرد
تسمه نقاله گردشی S (اسپیرال) CMR2

از این نقاله جهت جابجایی در مسیرهای غیر مستقیم که مانعی در مسیر باشد استفاده می شود.
در نقاله های S دو طبقه همین عمل جابجایی در دو مسیر رفت محصول و برگشت ضایعات انجام می پذیرد.

 تسمه نقاله گردش (اسپیرال) CMFS

از این نقاله در موارد ذیل استفاده می شود:
۱-در مواقعی که گرم یا سرد کردن محصول در محفظه محدود مورد نظر می باشد.
۲-در مواقعی که جابجایی کالا در ارتفاع (از پایین به بالا یا برعکس) مد نظر باشد و جای کافی برای استفاده از نقاله های شیب دار وجود ندارد.


تسمه نقاله مدولار اصلاح وتفکیک CMF7

از این نقاله معمولا به منظور اصلاح وتفکیک کالا استفاده می شود.کاربران پس از اصلاح محصول به روی استندهای دو طرف نقاله بالایی، آن را از طریق قیف ها به نقاله زیرین منتقل می نمایند.

 تسمه نقاله مدولار GMF8

این دستگاه از دو نقاله متصل به هم تشکیل شده است که محصول پس از شستشو و آبچک به نوار زیرین که طول بیشتری دارد منتقل می شود و در نیمه دومِ این نوار کاربران روی استند کناری دستگاه اقدام به چیدمان محصول در ظروف مربوطه می نمایند و سپس آن ها را روی نقاله بالایی قرار داده تا به سمت دستگاه سلفون کش منتقل گردد.

 تسمه نقاله مدولار GMF9

این نقاله ویژه برش و سرزنی میوه جاتی همچون هویج یا خیار طراحی شده است و دارای جایگاه ویزه قرارگیری محصول و گارد راهنمایی برش می باشد.

منبع اصلی مطلب : تسمه نقاله
برچسب ها : نقاله ,محصول ,استفاده ,اصلاح ,منتقل ,مدولار ,تسمه نقاله ,نقاله مدولار , تسمه نقاله ,اصلاح وتفکیک ,اسپیرال cmr2 , تسمه نقاله مدولار ,تسمه نقاله گرد
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

درسایت : تسمه نقاله گردشی S (اسپیرال) CMR2